Корисні посилання

Картинки по запросу корисні посилання

Органи уряду

Наукові сайти

2017-2018 навчальний рік

14 травня в школі був проведений День Європи.В програмі цього дня був проведений виховний захід:«Європа наш спільний дім! Європа колиска усіх країн»Також було проведено загальношкільний конкурс: «Страви європейської кухні», де між класами проводився конкурс на краще представлення вареників, дерунів, піци, пельменів.

12 травня відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 05 травня в школі відбувся День цивільного захисту.

23 березня 2018 року в школі проходив І етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників.

І місце зайняла команда учнів 11 класу;

ІІ місце команда 6 класу;

ІІІ місце команда 8 класу.

Команда 11 класу

Команда 6 класу

Команда 8 класу

Шевченківські читання, присвячені 204-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка – видатного поета, художника, митця, якого знають і шанують у всьому світі.

Нагороджені переможці заходів, які були проведені в рамках святкування 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка

Переможці конкурсів, присвячених Шевченківським дням

«Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття»

У яскравий сонячний день 6 березня учнішколи взяли активну участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник». У конкурсі прийняли участь 25 учнів. Особливу увагу слід звернути на завдання гри. Вони, як завжди, мають не репродуктивний характер, а творчий, частково-пошуковий, навіть дослідницький, що неабияк стимулює пізнавальну діяльність школяра. Учні з ентузіазмом виконували завдання Конкурсу та з нетерпінням чекають результатів.

Мову і літературу

ми вивчаєм повсякчас,

«Соняшнику» дуже вдячні,

хай знання провірить в нас:

як ми знаєм рідну мову,

мислимо логічно,

звичаї свого народу

пронесем крізь вічність

День рідної мови

Кожного року 21 лютого весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Було запроваджене у світі у листопаді 1999 року, а починаючи з 21 лютого 2000 року цей день відзначаємо і ми - українці.

Картинки по запросу день рідної мови

Спартакіада сіл Канівщини

З нагоди річниці визволення від фашистських загарбників 17 лютого 2018 року в Таганчанській загальноосвітній школі відбулася щорічна традиційна зимова спартакіада серед колективів фізкультури. Докладніше

Дорогі Українці, згадаємо сьогодні в своїх молитвах Героїв Небесної Сотні, які віддали свої душі та тіла за нашу Неньку Україну.Царство їм Небесненизький уклін родинам.Також згадаємо всіх воїнів АТО, які обороняли і обороняють Україну від агресора та тих, хто віддав за це своє життя.Вони хотіли бачити Україну вільною від ворога,тому нам живимпотрібно незабувати за що загинули наші Мужні Герої.

Докладніше переглянути

ВІТАЄМО команду наших хлопців та дівчат ПЕРЕМОЖЦІВ

зональних змагань з волейболу (08.12.2017)

Міжнародний математичний конкурс Кенгуру

04.12 по 08.12.2017

Районний семінар-практикум для педагогів-організаторів

(Усний журнал " З Україною в серці") 06.12.2017

Зустріч з депутатом Черкаської обласної ради Коваленком О.А.

(отримання сертифіката на ноутбук ASUS) 05.12.2017

Свято підготували учні 3 класу

( 23.11.2017)

Щиро вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

Гідність – це одна з найнеобхідніших якостей людини. Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде достойне місце в суспільстві, а народ, який плекає у собі національну гідність, буде знаний і шанований у світі.

У День Гідності та Свободи ми низько вклоняємося всім захисникам української державності, подвигу загиблих патріотів, які пішли у вічність заради нашого з вами майбутнього. Давайте будемо гідними нащадками борців за свободу України та разом розбудовуватимемо сильне демократичне суспільство, в якому на всіх рівнях дотримуватимуться ідеалів справедливості, пануватиме закон і порядок.

Вітаємо вас з Днем Гідності і Свободи, бажаємо здоров’я та наснаги, добробуту та мирного неба.

Слава Україні!

Проведення ХVIIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

(09.11.2017)

Проведення XVII Всеукраїнського радіо диктанту національної єдності (09.11.2017)

Вітаємо переможців І етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Весела ярмарка (19.10.2017 р.)

Відкриття Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка ( 19.10.2017 р.)

Свято квітів ( 21.09.2017 р.)